Імміграція в Україну є основою економічного зростання країни, залучення додаткових інвестицій та реалізує довгострокові цілі України щодо розвитку різних секторів економіки.
Імміграцію можна розглядати з двох позицій: імміграція як переїзд на постійне місце проживання в іншу країну, з одного боку, і імміграція як тимчасова зміна країни проживання, з іншого боку.
У юриспруденції імміграція в Україну має на увазі зміну країни проживання на постійній основі з подальшою видачею посвідки на постійне проживання. «Тимчасова імміграція» можлива тільки при оформленні дозволу на тимчасове проживання, і в цьому випадку не зовсім коректно говорити «тимчасова імміграція».
Практично завжди виникають труднощі з отриманням дозволу на імміграцію. Відразу без проблем отримати дозвіл на імміграцію неможливо. У будь-який час і для будь-якого іноземця, з будь-яким громадянством і з будь-якою державою документів можуть виникнути непередбачені обставини.
Іммігрант – це іноземець чи особа без громадянства, який отримав дозвіл на імміграцію та прибув в Україну на постійне проживання або, перебуваючи в Україні на законних підставах, отримав дозвіл на імміграцію та залишився в Україні на постійне проживання.
Імміграція або еміграція. Є різниця?
Насправді ці поняття кардинально відрізняються.
Поняття «імміграція в Україну» ми розглянули вище. Коротше кажучи, імміграція розглядається з позиції країни перебування як прийняття іноземців до себе (імміграція (переміщення) іноземців - негромадян цієї країни в цю країну).
Еміграція розглядається з позиції країни громадянства іноземця. Еміграція — це переміщення іноземця зі своєї країни в іншу країну на постійне місце проживання.
Водночас існує поняття «міграція». Міграція — це переміщення, переміщення населення як усередині країни, так і з однієї країни в іншу.
Стережіться шахраїв!
На жаль, серед наших клієнтів були жертви шахраїв. Їх привернула низька вартість та «швидкість» надання послуг «псевдоюристів». В результаті вони опинилися без грошей, без документів і, в тому числі, з простроченим терміном перебування в Україні.
Оскільки дана процедура вимагає глибоких знань чинного законодавства України, а також досвіду роботи, необхідно звернутися за допомогою до професіоналів з досвідом роботи в даній сфері. Знання всіх тонкощів міграційних прав забезпечить досягнення бажаного результату.
Civito має багаторічний досвід у міграційних питаннях, і ви можете сміливо довірити нам ведення своїх справ.